O NÁS

FIRMA GANO EXCEL

byla založená v roce 1995, se záměrem zasáhnout a změnit životy lidí na celém světě. Je jednou z popředních společností síťového marketingu, která nabízí účinné a významné produkty denní spotřeby na celém světě.
Firma Gano Excel je z Malajsie, ale získala si mezinárodní uznání a je světovou jedničkou ve výzkumu, pěstování, výrobě, distribuci a marketingu, inovativních, prvotřídních a imunologických výrobků s Ganodermou. Firma Gano Excel si vytvořila jméno např., „Zrozený jako globální“ a „Průkopník“ ve výzkumu, výrobě a marketingu výrobků s Ganodermou. Za 20 let, se z malé firmy stala společnost s obratem několik milionů dolarů, s mezinárodní sítí ve více než 60 zemích, což je největší společnost s Ganodermou na světě.
Firma Gano Excel pokračuje ve vývoji výrobků pro wellness sektor, je průkopníkem v inovativním rozvoji výrobků s Ganodermou a drží si značku společnosti s obratem několik milionů dolarů, která se odlišuje od svých konkurentů.

Firma Gano Excel vytvořila cestu pro mezinárodní komunitu, která si užívá výhody bezhraniční obchodní příležitosti tak, aby si lidé v různých stádiích života mohli splnit své sny o zdravějším a bohatším životním stylu, tím že začnou podnikat s minimální investicí. Usilovnou prací, oddaností, vůdcovstvím a kladným přístupem, si distributoři firmy Gano Excel známí, jako nezávislí distributoři, mají příležitost dosáhnout finančního úspěchu a obohatit životní styl lidí, které milují. Zvýšeným příjmem, mohou taktéž přispět svoji společnosti a komunitě, jako součásti jejich vlastního programu pro společenskou zodpovědnost. Ve firmě Gano Excel jsou nejvetší silou všichni zainteresovaní. Zakladatel a prezident společnosti firmy Gano Excel, zavedl silnou kulturu do mysli všech zainteresovaných, že „MY JSME RODINA“ a společně porosteme při dosahování našich snů.
Ve firmě Gano Excel, jsme velmi zavázáni a odhodlaní poskytovat to správné vzdělání a nové obchodní metodologie, jako posílení vědomostí a zručností každého našeho distributora, tak aby se mohl nazývat profesionálním odborníkem na síťový marketing. Našim cílem, je zaměření se na zlepšení si zdraví, bohatství a dosažení finanční svobody pro každou rodinu, v každém koutě světa bez výjimky. Toto je našim základním postojem od založení firmy Gano Excel z jednoduchého důvodu, nakolik má firma Gano Excel dostatek zdrojů, aby to pro každého mohla uskutečnit.
Obchodní příležitost firmy Gano Excel, je o vytváření zdraví, bohatství a štěstí, proto vede k dlouhodobému finančnímu úspěchu. Obchodní příležitost firmy Gano Excel, je Vaší příležitostí na získání svobody času, peněz a zdraví.

 

PLANTÁŽ

Firma Gano Excel je hrdým majitelem největší plantáže Ganodermy lucidum na světě, což ji umožňuje držet tempo s rapidní mezinárodní expanzí a růstem, který poprvé začal v roce 2000 s jedním cílem „Za 10 let – 100 zemí“.

Plantáž je umístěná v Kedahu, v Malajsii, kde je ideální podnebí na pěstování zázračné houby. Nejen příznivé prostředí vždy stačí na soustavné poskytování výrobků vynikající kvality, což je důvodem, proč plantáž využívá nejpokrokovější ekologické technologie dostupné v daném momentu.

VÝROBA A DISTRIBUCE

Všechny výrobky firmy Gano Excel jsou vynikající kvality, jak jsou vyráběné v průmyslovém areálu, který má udělený mezinárodní certifikát International Certificate of Good Practice, udělený úřadem pro národní farmaceutickou radu The Bureau of the National Pharmaceutical Council.

Firma Gano Excel dáva velký důraz na zabezpečení nejvyšší možné kvality a zpracovává každý krok výrobního procesu s velkou péčí. Firma Gano Excel nedělá žádné kompromisy na úkor kvality od plantáže až po balící místnost, což je heslem všech našich výzkumníků a specialistů zabezpečení kvality při vykonávání svých úkolů.

Gano Excel je společností, která je pozorná a dává velký pozor na potřeby trhu. Soustavně vyhledává vývoj nových a revolučních výrobků, aby překvapila svoje partnery a spotřebitele.

Všechny naše výrobky, jsou neustále pečlivě testovány, aby neobsahovali žádné steroidy, těžké kovy, alkohol nebo jiné nezdravé prvky.

 

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

 • Systém zajišťování bezpečnosti potravin
 • GMP Bezpečnost potravin v Malajsii
 • Certifikát HALAL
 • Asociace přímých prodejů v Malajsii (DSAM)
 • Úřad pro kontrolu léčiv v Malajsii
 • Moje ekologická Malajsie
 • Mé CO2 Zelená laboratoř- Malajsie
 • Vláda v Austrálii (Australská karanténní a inspekční služba)
 • Vláda v Austrálii (Oddělení administrace léčivých přípravků)
 • Úřad zdravotnických věd
 • Správy potravin a léčiv – Filipíny
 • Správu potravin a léčiv (BADAN POM)
 • Národní institut pro monitorování potravin a léčiv
 • Ministerstvo zdravotnictví Kambodža
 • Akreditace Malajsie
 • Certifikační systém (SGS)
 • Systém managementu UKAS
 • Přesná biochemická technologie