Členství ve firmě Gano Excel přináší hodně výhod, ať už jste jednoduše pouze spotřebitel nebo spotřebitel, který si plánuje začít podnikání. Pomocí firmy Gano Excel můžete využívat výhody a příležitosti, které firma nabízí, pokud si budete vychutnávat zázračné účinky výrobků obohacených o Ganodermu.

1. Všichni členové nakupují všechny naše výrobky s velkou slevou.
2. Po splnění určitých kritérií, můžete dostat při každé objednávce výrobky zdarma.
3. Máte možnost vytvořit si nový zdroj příjmu.

Pro ty, kteří se opravdu zajímají o příležitost, kterou firma Gano Excel nabízí, může statut člena firmy Gano Excel taktéž přinést:
– Přístup k informacím, které Vám pomohou při efektivní distribuci výrobků firmy Gano Excel, jakmile Vaše podnikání poroste
– Bonusy a jiné měsíční odměny

Firma Gano Excel využívá MLM (Multi Level Marketing), založený na marketingovém plánu, ke kterému se dá přistupovat třemi různými způsoby. Kdykoli se můžete najít nejméně v jedné z těchto kategorií a Váš přístup si můžete kdykoli změnit.

1. Spotřebitel

Můžete se jednoduše stát spotřebitelem, aby jste mohli získat výrobky firmy Gano Excel za nižší ceny. Každý měsíc můžete v konečném důsledku čerpat výhodu z malých bonusů (peněžní odměny), podle množství výrobků, které si zakoupíte. Příležitostně můžete doporučit výrobky svým známým a prodejem výrobků za trochu vyšší cenu, si můžete vytvořit další zisk.

2. Spotřebitel s extra příjmem navíc

Můžete se ocitnout v situaci, že budete nakupovat a prodávat více a více výrobků každý měsíc a tím budete vydělávat větší a větší odměny. Můžete se dokonce rozhodnout, že budete registrovat Vaše známé, tak aby se stali členy firmy Gano Excel a aktivní součástí Vaši struktury firmy Gano Excel. Toto Vám postupně zvýší Váš měsíční příjem.

3. Spotřebitel a obchodník

Někteří z Vás, se budou snažit pochopit každý detail marketingového plánu firmy Gano Excel. Tím objevíte všechny výhody, poskytované výrobky firmy Gano Excel a začnete je prezentovat Vaši rodině a přátelům. Potom začnete neustále registrovat nové členy a začnete investovat množství času, do budování Vašeho podnikání a struktury Gano Excel. Poznáte marketingový plán nazpaměť a objevíte možnosti, díky kterým, si budete moct naplno tvořit působivý měsíční příjem.

Základní myšlenkou skrytou za MLM systémem je, že spokojení zákazníci poskytují nejlepší možnou reklamu. Základním prvkem, který odlišuje MLM od ostatních tradičních marketingových modelů je, že štědře odměňuje ty, kteří jsou součástí prodeje výrobků a registrace nových členů pod nimi. Osoba, která pod sebe registruje nové členy se nazývá „sponzor“ a sponzoři ve velkém čerpají výhody z aktivity těch, kteří jsou pod nimi registrovaní.
Aby jste se mohli zaregistrovat, musíte mít sponzora.

Pro další informace ohledně registrace nebo jiných záležitostí, nás prosím kontaktujte, přes níže uvedený formulář:

Vaše jméno (povinné):

Vaše emailová adresa (povinné):

Předmět:

Vaše zpráva: